MİNİ STEPNE

Mini Stepne tüm araçlara uyum sağlaması için universal bir ölçüde uluslararası standartlarda üretmektedir.

MİNİ STEPNE HAKKINDA

Türkiye’de her geçen gün yaygınlaşmakta olan LPG’li araçlar pek çok sorunun da oluşmasını sağladı. Bu sorunların en başında yakıt tasarrufu gerekçesiyle LPG’ye geçiş yapılan otomobillerin bagajlarına yerleştirilen yakıt tankları geliyor. LPG tankları, hacimleri itibariyle bagaja stepne konulmasını olması zor hale getirirken, seyahat güvenliği hususunda olası risklerin oluşmasına sebep olmaktadır.

Araç sürücülerinin LPG tanklarının hacimlerini gerekçe göstererek stepnesiz olarak seyahat etmeleri, Türkiye’de yolculuk güvenliğini tehdit eden en önemli unsurlardan sadece bir tanesidir. Bunun yanı sıra, otomobil üreticilerinin yakıt tasarrufu sağlamak için, otomobil ağırlıklarını düşürme girişimleri de bu sorunu artıran diğer bir etken. Pek çok otomobil markası yeni nesil lastik teknolojileri kullanarak artık stepnesiz araçlar üretiyor.

Türkiye ve dünya genelinde bu güvenlik açıklarını fark eden belki de ilk kuruluş olarak sektöre adım atan AJS, 2009 yılında 4 yıl yoğun bir şekilde süren ARGE çalışmalarının bir sonucu olarak her araca takılabilen, tüm bagajlara kolaylıkla sığan, tamamen yerli mühendislik ve bilgi birikimiyle ürettiği Mini Stepne’yi Türkiye ve dünya sahasına çıkarmayı başardı. AJS Seyahat güvenliği konusunda yeni birçok projeler üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

MİNİ STEPNE KALİTELİ MİDİR?

Mini stepne lastik gündelik kullanım için değildir. Mini Stepne sizi patlayan lastiğinizin yerine takabilceğiniz alternatif bir oto lastiktir. Bu ürün ile en yakın lastikçiye giderek değiştirilmesi önerilir. Bu şekilde kullanımda bu ürün gerçekten çok kolaylık sağlar ve sizi yolda bırakmaz. Çorlu oto lastik servislerinde Usta Oto’dan bu ürünlerden tedarik edebilirsiniz.

HANGİ ARAÇLAR İLE UYUMLUDUR?

Binek araçların tamamına jant ölçülerine göre universal olarak uyumludur. 2500 kg’a kadar olan tüm otomobiller için tasarlandı. Usta Oto uzman ekibine aracınıza uyumlu Mini Stepne Lastik hakkında bilgi alabilirsiniz. Diğer ticari araçlar ve ağır vasıta için kullanıma uygun değildir.

Mini Stepne lastikleri uzun bir süre kullanılmadığı için oksitlenme yaparak havası inebilir. Usta Oto lastik şubesinde kontrolünü yaptırabilirsiniz.

MİNİ STEPNE LASTİK İLE DURMAK YOK YOLA DEVAM