LASTİK

Aracın en önemli parçasından bir tanesi oto lastiklerdir. Aracın hareket halinde olması için mutlaka lastiklerinin güvenli olması gerekir. Lastik seçimi, başlı başına en dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Aracın lastik yapısı kimyasal içerikli çelik teller ile maddelerin birleşiminden oluşmaktadır. Can güvenliğiniz ve güvenli yol tutuşu için sağlam lastiklere gereksinim vardır. İşte bizde Usta Oto Lastik firması olarak güvenli sürüş kontrolünü sağlamak için hizmet veriyoruz.

 

Yol Güvenliği İçin Sıfır Lastik

Lastikler, özellikle zaman içerisinde değişen farklı tipteki malzemeden ve kauçuk yapılı bileşimlerden üretilir. Lastiklerde oluşan bu değişimler, sıcaklık, iklim, konum, nem kullanım koşulları gibi faktörlere bağlıdır. Lastik kullanım süresi konusunda; JATMA-Japon Otomobil Lastik Üretim Derneği tarafından yapılan ifade şöyledir:

Binek ve ticari araca yönelik kullanılmış olan lastikler üretim zamanından sonra 10 yaşını doldurmuşsa, gözle görünür bir hasara ya da şekil bozukluğuna uğramasa dahi yol güvenliği açısından sıfır lastik ile değiştirilmelidir. Bizlerde sıfır lastik talebi konusunda sizlere uygun fiyatlarla sorunsuz hizmet seçeneği sunuyoruz.

Lastik Satın Almak

Hem sıfır ve hem de ikinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri aracın lastikleridir. Lastik ihtiyacı kış ve yaz lastiği konusunda, dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. İkinci el araç alırken, yedek parçanın fiyatlarına ne kadar dikkat ediyorsanız, aracınızın lastik değişimi içinde yaşayabileceğiniz tüm süreci göz önünde bulundurmak zorundasınız.
Alacağınız lastik mutlaka uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır. Ayrıca kalite kadar kullanım alışkanlığı, lastik seçiminde belirleyici bir faktördür. Lastik alırken lastiğin tipini, kullanım ihtiyacınıza göre değişiklik göstermektedir. Uzun ömürlü olan lastik fiyatları daha pahalı olur ve aracınızla uzun yollara çıkıyorsanız bu lastik türlerini tercih etmelisiniz. Aksi durumda kısa sürelerde lastikleri yenilemek zorunda kalarak daha fazla masrafa girersiniz. Lastik alırken aracınıza uygun olan lastik ebadıdır. Bu nedenle sıradan lastik seçmeyerek aracın boyutuna ve gereken lastik ebadına göre seçim yapmalısınız. Usta Oto siz müşterilerine araç lastikleri hakkında en hızlı hizmeti vermektedir. Her çeşit aracın marka ve modeline göre çok uygun fiyatlı oto lastik seçeneklerini hizmetinize sunuyoruz. Yaz ve kış lastik modelleri ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Lastik Yol Yardımı

Lastik yol yardımı konusunda aracınız ile yolculuk ederken olası bir lastik arızası olduğu zaman sizlere 7/24 sınırsız destek sağlamaktayız. Uzman destek hizmet ekibimiz ile firmamız tarafından görevlendirilen bir oto lastik yardım ekibimiz ile bulunduğunuz yere gelerek problemli lastiklerin tüm bakım çalışmasını hızlıca yapıyoruz. Sizlerde lastik yol yardımı konusunda bizlerden hizmet almak isteseniz günün her saatinde bizlere ulaşabilir ve uzmanlarımızdan yol yardımı alabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat seçeneklerimizi görmek istiyorsanız sizleri Usta Oto firmamıza bekliyoruz.