LASTİK SATIŞINDA VE LASTİK BAKIMINDA LİDER İSİM

1991 yılında çorlu lastik sektörüne giriş yapan Usta Oto Lastik, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetlerini artırarak devam ettirmektedir. Ürün kalitesi ve çeşitliliğinde sektörde lider olan Usta Oto Lastik, online satış yöntemi ile ürünlerini, ülke çapında tüm bölgelere ulaştırıyor. Bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayan Usta Oto Lastik, en modern makine ve teçhizatları ile sektörde en geniş hizmet ağına sahiptir.

Usta Oto Ürünleri

Usta Oto’nun satışa sunduğu ürünler arasında şunlar bulunmaktadır;

 1. Her çeşit araç için 12 volt akü (60, 72, 100 ve 105 volt)
 2. Alüminyum ve çelik jant çeşitleri (4X4 – SUV, binek, otobüs ve kamyon)
 3. 4X4 – SUV, binek, hafif ticari, iş makinesi, motosiklet, otobüs, kamyon ve zirai araçlar için lastik çeşitleri
 4. Lastik sökme aparatları ve jant kapak çeşitleri gibi aksesuarlar

Usta Oto Lastik Bakım Hizmetleri

Usta Oto lastik bakım hizmetlerini, deneyimli ekibi ve son teknolojiyi kullanan makinelerle veriyor.Usta Oto’nun bu kapsamda vermiş olduğu hizmetler şunlardır:

 1. Lastik sökme ve takma: Usta Oto her tür aracın lastiğini, özel makineler yardımı ile zarar vermeden söküyor ve gerekli kontrol ve bakımlarını yaptıktan sonra, talimatlara uygun şekilde takıyor.
 2. Lastik tamiri: Usta Oto lastik tamir safhaları; dış ve iç inceleme, iç yüzey ve hasar yolunun hazırlanması, yama seçimi, hasar yolu doldurma, zımpara ve temizlik, macun ve yama uygulaması ile son kontrol işlemlerinden oluşuyor.
 3. Emniyetli sürüşten, yakıt tasarrufuna kadar bir çok önemli hususa etkisi olan, doğru ve bilgisayarlı hassas balans ayarı
 4. Değişimi yapılan lastiklerin, bir daha ki lastik değişim zamanına kadar, uygun koşullarda saklanmasını içeren, lastik otel hizmeti
 5. Seyahat esnasında meydana gelebilecek, her türlü lastik sorunu için, lastik yol hizmeti
 6. Yeni lastik alınması için verilecek paradan tasarruf sağlayan, lastik kaplama hizmeti

Usta Oto Araç Bakım Hizmetleri

Usta Oto, lastik bakım hizmetlerinin yanı sıra, araç bakım hizmetlerini de profesyonelce veriyor. Bu hizmetlerin bazıları şunlardır;

 1. Problem olmaması durumunda bile, her 5.000 kilometrede yapılması gereken, ön düzen ve rot ayarları
 2. Gece sürüşünde hayata öneme haiz olan far ayarı ve sararmış farların temizlenmesi: far ayarları elektronik cihazlar ve bilgisayar sistemleri ile en mükemmel hale getiriliyor. Sararmış farlar ise, özel zımparalar kullanılarak zımparalanıp, daha sonra pasta ve cilalama işlemleri yapılarak, ilk günkü haline yakın bir hale getiriliyor.
 3. Fren balata temizliği ve balata değişimi
 4. Kırık ve yamuklaşmış olan jantların, profesyonel olarak düzeltilmesi ve kaynağı: bu işlem profesyonel ustalar eli ve sıfır hata prensibi ile yapılıyor.

Diğer Hususlar

% 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışan Usta Oto, verdiği tüm hizmetleri garantili olarak ve en uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Usta Oto, 30’dan fazla güvenilir lastik markasının ve sektörde en çok güvenilen jant ile akü markalarının satışlarını yapıyor. Usta Oto Lastik, ayrıca sitesinde araç sahiplerini ilgilendiren konularda, bilgilendirmeler de yapıyor.