Çorlu Oto Lastik

2019 yılında kurulan Usta Otomotiv oto lastik ve rot balans alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. Usta Otomotiv bir Gümüştaş Lastik kuruluşudur. Usta otomotiv Çorlu Oto Lastik alanında 30 yılı deviren Gümüştaş Lastik ekibinden aldığı deneyim ve tecrübe ile yeni mağazasında hizmet vermektedir. Mağaza adresi Çorlu Yeni devlet hastanesi karşısı, Yeni Sanayi girişi 2’nci dükkan’dır.

Usta Otomotiv konumu ile müşterilere cazip gelmesinin nedeni kolay bulunabilir bir konumunun olmasından kaynaklanıyor. Bu şekilde müşterilerimizi memnun etmek gerçekten çok iyi.

Çorlu Rot Balans denince akla gelen ilk isim tabiki Gümüştaş Rot Balans. Gümüştaş Rot Balans Usta Otomotiv’in tabela markasıdır. Burada profesyonel ön takım kontrolü ve rot ayarı yaptırabilirsiniz.

Oto Lastik, Rot Balans hizmetleri yanı sıra Jant Press, Lastik Tamiri, Lastik Kaplama, Lastik Sıcak ve Soğuk Yama hizmetleri alabilirsiniz.

Çorlu Sıfır Lastik ürünleri mağazamızda stoklu 40 marka bulunmakta. Bu ürün ve hizmetlerden yararlanmak için şubelerimize bekleriz.

İletişim bilgilerimize bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir